Soutěž družstev MŽ > Komentáře 2014

Komentář k turnaji DUBÍ - BÍLINA / MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

A. Batíková - B. Fečková
První set: 6:1
Bílinská hráčka nastoupila na kurt zcela nekoncentrovaná, nesoustředěná a pravděpodobně málo rozehraná. Kupila mnoho dvojchyb, nedotahovala hry za stavu 30:40 do vítězství a možná i mírně podcenila soupeřku. Výsledkem tady byla ztráta setu.
Druhý set: 4:6 (6:10)
Druhý set začal obdobně, stav 4:1 již ukazoval na výprask a prohru. 6.hra a stav 40:30 rozhodl míč dubské hráčky do out pozice a karta se začala obracet. Bílinská hráčka hru otočila a posunula stav na 4:2. 7.hra se vyznačovala výrazným zpřesnění úderů, prací na síti a další změna na 4:3. B. Fečková nadále přidávala na důrazu a i úderech a rychlými míči či dopady těsně k základní čáře srovnala stav a dále otočila stav. Set byl dotažen do stavu 4:6 a následoval super tie break. V super tie breaku však A. Batíková srovnala hru a stav 6:6 ukazoval na ještě zajímavý průběh. Zlomovým míčkem však byla hned 13.hra, kdy úder B. Fečkové mířil mimo kurt, avšak A. Batíková jej odehrála zpět s dopadem do sítě. To pravděpodobně hráčku rozhodilo natolik, že již nedokázala dále odolávat stupňujícímu tempu a celkově hra skončila 6:10.